| Andrei94_5607 a întrebat:

Salut detin un iphone clona din cate vad este model Flying F003. As vrea sa stiu daca pot instala pe acesta jocuri sau aplicatii. Daca da dati-mi un site de pe care sa cobor.

4 răspunsuri:
| Rogger14 a răspuns:

Buna. Zedge e cel mai bun acolo. Dai la games sau aplicatii dar vezi ca mai intai trebuie sa intri pe download ca sa inaintezi spre aplicatii. Cauti jocul si apoi inainte sa cauti automat iti vor trimite aia ce telefon ai si marca.Dai ce tel ai si cauti aplicatiile. Sper ca te-am ajutat. NU uita www.zedge.com Funda Funda Funda

| Andrei94_5607 explică:

Cand intru pe game sau apropo imi arata o imagine cu un telefon si imi zice sa intru pe m.zedge.net, cand intru selectezi modelul dar gasesc doar walpaper si ringthones.

| Andrei94_5607 explică:

Apropo scuze

| Andrei94_5607 explică:

De ce can scriu a.pe.pe dar fara. imi scrie automat apropo?