| Gilbert9 a întrebat:

Salut,din cauza ca mi-a expirat buletinul nu pot sa mai retrag salariul de la banca, intrebarea mea este daca imi fac buletin provizoriu(nu am domiciliu) pot scate banii si cat dureaza pana este gata buletinul provizoriu?

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Păi și eu am tot la fel că tine, dar am 18 ani și încă îmi vine alocația pe card. A fost folositor răspunsul?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai si tu un card ca toată lumea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai n-ai si tu pasaport? sau permis de conducere?

| Gilbert9 explică (pentru suntserios):

Am dar este blocat contul nu pot retrage.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ai domiciliu, nu poti sa-ti faci nici un fel de buletin.
Gaseste o ruda, prieten sau coleg de munca, care sa te ia in spatiu (flotant) si sa-ti poti face buletinul nou, ca sa-ti ridici salariul.