| Sollz a întrebat:

Salut, din vara as dori sa ma apuc de box si de sala. In viitor as vrea sa cunosc si aikido. Totusi, pana atunci as vrea sa aflu principalele lovituri care se folosesc la box. As dori un tutorial preferabil in romana dar totusi in cel mai rau caz merge si in engleza. Totusi, as vrea sa stiu termenul general care se foloseste pentru aceste lovituri cum ar fi "directa; croseu; uppercut" etc.

1 răspuns:
| Hoo_Yaho_1990 a răspuns:

Cauta pe Youtube.
Daca nu, inscrie te direct fara experienta. Experienta o vei invata pe parcurs.
Iti recomand kick box. Foarte bun!