| RAY a întrebat:

As vrea sa cunosc sa upgradez un laptop /desktop cu componente daca se poate un turorial despre toate componentele si placa de baza, pentru desktop am gasit dar pentru laptop nu,am descarcat un curs esential it dar nu stiu sa-l folosesc, cine stie cum se foloseste sau un tutorial in engleza sau romana, sau cursuri exista si cat costa?

3 răspunsuri:
| rosi87 a răspuns:

Pt laptop?
Documenteaza-te omule mai bine.
Daca vrei iti cumperi o unitate de calculator cu toate componentele, sa stii ca eu am invatat it de pe internet.Totul consta in cautare, cauta acolo.

| RAY explică (pentru rosi87):

Nu vreau sa imi fac pc, vreau sa invat, dar pentru laptop nu am gasit

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Omule cerceteaza pe net ca asa nimeni nu te impinge de la spate.Eu asa am invatat.Despre laptop nu te intereseaza ff mult, daca stii pc stii si laptop