| OLumeColorata a întrebat:

Salut Domnisoarelor de pe Lady Popular! Deci, sunt la nivelul 3 pe Lady Popular si am completat 2 din scopuri(joaca macar o mutare din jocul,, Concentrare" si,, este timpul sa-ti faci casa comfortabila.
Fac eu rest de IQ, DAR...Cand vreau sa cumpar cardul de la piata imi zice ca am prea multe iteme(cum adica? am prea multe produse sau ce?)si nu stiu despre ce costum e vorba, imi puteti da un link(cred ca nu merge cu link) sau sa-mi spuneti unde pot sa gasesc costumul de fitness?(la mall, stiu, dar unde trebuie sa dau din:fulare, topuri si tot ce-i acolo ca sa gasesc costumul?).

Răspuns Câştigător
| iza03zu a răspuns:

Buna da inseamna ca ai prea multe alimente adica ca ai cumparat si trebuie sa le consumi ca sa ei cardul si ca sa te duci la fitness nu trebuie neaparat sa iti ei costum poti cauta la magazin sportiv... sper ca te-am ajutat:*:*:*:*

2 răspunsuri:
| cryssbby a răspuns:

Draga, OLumeColorata, ai prea multe alimente mai mananca din ele...mai folosestele si dupa aceea cumpara cardul...si eu sunt la acelasi nivel cu aceleasi scopuri completate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa stiu de unde pot sa imi fac casa confortabila