| Mateigrasu a întrebat:

Salut! Dupa cat timp se afișează subiectele la bac? Eu știu ca se afișează pe internet după o oră după ce a început sesiunea dar va rog frumos să îmi spuneți dacă greșesc…Dau funda!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stii bine, subiectele se afiseaza dupa terminarea sesiunii.

| darrio2007 a răspuns:

Daca asta stii, ai o problemă.
Subiectele se afiseaza dupa terminarea sesiunii.

| Violleta2022 a răspuns:

Subiectele se afiseaza DUPA terminarea examenului, nu in timpul examenului, nu inainte.

| johnnny123 a răspuns:

Care este planul? Să ai pe cineva în exterior care-ți rezolvă subiectele la bac în timp ce ești în sală?

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca te gandesti la metode de copiat sa stii ca s-au inventat destule. Adica la facultate sunt neobrazati din astia care vin cu casca, ei transmit subiectele prin casca (nu m-am prins exact cum) si ala de la capatul celalalt ii dicteaza rezolvarea. Si am auzit ca se practica si la bac. Ori asa ori in alt mod adica cica iese unul mai devreme din sala cu subiectul, cineva il asteapta la usa ca sa il poata rezolva si sa ii transmita prin casca prietenului care a ramas in sala dar iti dai seama ca timpul o sa fie foarte scurt in cazul asta. Cred ca ai fi mai castigat daca ai invata

| fata357 a răspuns:

Buna, examenul de bac începe la ora 9, și se termină la ora 12, iar subiectele se afișează în jurul orei 15-17.