| AlexF2001 a întrebat:

Salut! E prima data când voi pleca la mare conducând și traseul pe care voi merge este pe la podul Giurgeni, asa ca voiam sa va întreb care este tariful de trecere pe acolo. Am citit pe internet ca ar fi 11 lei dar ma gândesc sa întreb și aici ca poate s-a schimbat. Și mai vreau sa știu dacă pe lângă bani mai trebuie prezentat buletinul deși ma îndoiesc.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

11 lei e
de ce sa iti ceara buletinul? nu e alta tara peste pod

1 răspuns:
| AlexF2001 explică (pentru suntserios):

La asta ma gândeam și eu ca nu are de ce sa îl ceara dar am zis ca merita întrebat?
Mulțumesc pentru raspuns