| marius22x a întrebat:

Pe unde se merge mai bine spre Constanța, pe podul de la Giurgeni sau pe autostrada la Fetești

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic ca pe autostrada. Bine tu omiți sa ne zici de unde vii, dar slabe sanse sa fii mai bine in vreun caz pe la Giurgeni

| sierra1 a răspuns:

Nu e nimic logic (cum susțin "ințelepții"). spune - de unde pornești, din Brăila cumva?

| suntserios a răspuns (pentru sierra1):

Țeapă. Chiar si din Braila google maps si logica recomanda autostrada pentru ca... Autostrada

| sierra1 a răspuns:

țeapa lu' pește:
BR - CT prin Giurgeni = 189 km
BR - CT prin Fetești = 225 km

| suntserios a răspuns (pentru sierra1):

De fapt prin fetesti sunt doar 202 km

https://imgur.com/a/s6gGUZ5

si daca ar fi 225, 90 din ei sunt pe autostrada unde emergi cu 130 nu cu 90 deci teapa lui peste...

Of of of, cand o sa inveti sa nu mai contrazici cand nu stii ce zici?

| sierra1 a răspuns:

Iar ai dat pe lângă! ca de obicei... e ceva intrinsec

| suntserios a răspuns (pentru sierra1):

Lasa ma sa ghicesc, nu ti se incarca poza cu dovada nu?
loool

si pun pariu ca nu te ai gandit o secundaca este autostrada acolo si pe autostrada se merge cu 40km mai repede happy

| mihai69 a răspuns:

Depinde din ce direcție vii.