| anonim_4396 a întrebat:

O întrebare pentru voi
Am cumpărat prima data când am făcut sex un pachet de prezervative (pachetul acela albastru), iar data viitoare când am mers am cumpărat acel pachet roșu
Vreau sa va întreb dacă ii vreo problema dacă am schimbat?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este o mare problema, deoarece prezervativele se cumpara dupa masuri care corespund GROSIMII penisului tau, nu dupa culoarea pachetului!
Un prezervativ larg se rupe in timpul sexuui.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este nicio problema. Prezervativ sa fie atunci cand faci sex cu prietena.

| rapandula a răspuns:

Nu este absolut niciun fel de problema.

| DenqOO a răspuns:

Nu. Nu are de ce.

| faranumeok77 a răspuns:

Nu cred ca e vreo problema

| 5555Anonim5555 a răspuns:

Dar care-s mai bune, sau doar culoarea pachetului e schimbata?