| cr1571n3l a întrebat:

Salut eu am placa de baza: Asrock P4I65GV cu Slot AGP 4X, as putea sa pun o placa video ATI RADEON 9550 256 mb cu Slot AGP 8X pe placa mea de baza? trebuie sa ii dau un Update la Bios sau ce sa fac ca sa mearga?

1 răspuns:
| geo_fili_2006 a răspuns:

Salut acelasi tip de placa video am si eu 9550 256mb si imi functioneaza foarte bine! Daca vrei copiez driver-ul meu si ti-l trimit pe mess sau cauta pe ati (site-ul lor) si gasesti pentru orice platforma doresti!(windows xp, vista, etc...) Mult noroc!