| fanat1c a întrebat:

Exista vreo aplicatie care sa "farmeze" lucruri? Eu caut o aplicatie pentru calculator care sa se uite la reclamele dintr-o aplicatie pentru mine, sa faca task-urile pentru mine. Eu folosesc bluestacks si sunt aplicatii in care trebuie sa ma uit la reclame pentru a primi puncte, iar eu vreau sa gasesc o aplicatie care sa se uite la reclamele acelea pentru mine la nesfarsit.

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Exista programe de exchange vizualizari care sunt destul de asemanatoare, doar ca nu cred ca asta cauti.

Deci, cauti un bot care sa se uite singur la reclame si sa contorizeze asta in numele tau?

Daca se putea asa ceva nu te-ar mai fi platit pe tine cand au bot care munceste free.

| FlowInCuvinte a răspuns:

Nu exista!