| Dobitoc a întrebat:

Există vreo modalitate să-mi schimb numele pe Facebook chiar dacă nu mă mai lasă? L-am schimbat o singură dată acum câţiva ani şi acum nu mă mai lasa. Mulţumesc!

3 răspunsuri:
| Dobitoc explică:

Nu merge nici de pe pc nici de pe telefon...

| MadaMary67 a răspuns:

Schimba.l de pe mobil sigur te va lasa. Incearca si pe calculator. 1 din 2 sigur merge. Mi.am schimbat numele de 3 ori intr.un an.

| Androoshkey a răspuns:

Incearca de pe telefon. Apesi pe acele 3 liniute orizontale de langa glob, dai scroll pana jos- te duci la setari cont- general - nume, iar de acolo iti scrii noul nume si asta este tot.