| Dragosgan a întrebat:

Iarasi am probleme cu laptopul.Sa incep cu inceputul.Aseara nu mi se incarca google chrome si nu prea stiam de ce.Azi cand am aprins calculatorul imi apare la mare parte din iconite o mica casuta in care scrie:,, The item,(scrie numele casutei plus. exe) that this shortcut refers to has been changed or moved, so this shortcut will no loger work properly.,, Si asta imi apare la multe si nu ma lasa sa le accesez.Astazi am intrat in program file si nu mai imi apare nici un folder cu muzica jocuri sau ce aveam acolo, apare decat adobe, avira si alte chestii windows mail etc.Am incercat sa reinstalez google chrome, dar imi apare erore 3.Nu stiu ce sa fac, daca nu le pot reinstala la loc. Aveam nevoie de unele programe.Acord fundita, doar va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| Dannyjj a răspuns:

Dani_jupanul@yahoo.com e id-ul meu, te ajut eu prin programul team viewer.