| stavrinos a întrebat:

imi poate spune cineva cum sa introduc pe o pagina a site-ului o sectiune de comentarii (gen forum)? daca se poate in html? eu am introdus un cod html si imi afiseaza spatiul pentru textare si butonul submit dar cand scriu ceva si apas pe buton nu se intampla nimic (ar fi trebuit sa imi apara pe aceeasi pagina ce am scris). Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| CataC a răspuns:

Salut
html nu e solutia potrivita, as merge pe php. Gandeste'te ca-ti trebuie o baza de date care sa le stocheze, altfel cum pot aparea?
Bafta