| alice16 a întrebat:

imi puteti spune si mie o urare de bine pentru profesorul meu adica dirigintele, as vrea ceva de genul: Va multumim pentru munca depusa in toti anii acestia, va rugam sa ne iertati daca uneori am fost rai sau neascultatori... deci ceva de genul asta

Răspuns Câştigător
| Ali55 a răspuns:

Poti incepe asa: Aceasta zi este o ocazie deosebita sa va aducem cele mai sincere si frumoase urari de bine, sanatate, prosperitate dumnevoastra care sunteti atit de drag pentru fiecare dintre noi. Va aducem cuvinte de multumire pentru munca imensa pe care o depuneti pentru noi. Chiar de va-m gresit uneori sau poate chiar mereu, si chiar daca am fost neatenti la ore, va rugam sa ne iertati.Va multumim din suflet ca ne-ati incurajat si ati avut atita rabdare cu noi. Va multimim!

8 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Va dorim pentru viitor cat mai pune greve, sa predati in modul in care ...sa puteti fi mandrii de rezultatele dumneavoastra. si ale noastre!

| Beatrice a răspuns:

Domnule Diriginte (X),

Va multumim pentru tot efortul depus, pentru munca dumneavoastra pentru educatia noastra. Va rugam sa ne iertati pentru toate greselile noastre, ca v'am fost uneori o povara in toti acesti (X) ani, stim ca uneori am fost niste dracusori, dar dumneazvoastra tot timpul ne'ati incurajat, ne'ati iertat, ne'ati ajutat si ne'ati fost alaturi la bine si la greu :X. Acesti (X) ani pentru mine si pentru clasa mea au fost de neuitat. Nu va vom uita niciodata! Dragoste eterna...
Clasa a (8'a D :d)

| CC7 a răspuns:

Si nu as putea sa te ajut pentru ca tu esti singura care stie cum sa comportat dirigintele. Nu, nu trebuie sa evidentiezi trasaturile negative. Spui si tu ceva de gen'u."Ati fost foarte bun in a ne organiza pe toti. Ne'ati fost aproape cand am dat de greu."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trei ingeri protejeaza viata ta: dragostea, fericirea si norocul. Dar daca tu ai avea nevoie de al-4-lea aminteste-ti de mine ca sunt prietenia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar nu pot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aho, aho, aho dirigintele meu e cel mai tare din toti profefori si il indragim cu toti iti place auma ma cheama maria

| oargamarina a răspuns:

Pai poti sa faci asta:va multumim pentru ca ati fost cel mai bun profesor de... si ca neati iertat pentru toate prostioarele pe care le-am facut va urez o vacanta placuta