| Adriana_5358 a întrebat:

imi puteti spune si mie o urare de bine pentru profesorul meu adica dirigintele, e in stadiu de a ne lasa clasa la care e diriginte, si noua acum ne pare rau si vrem un mesaj frumos : Va multumim pentru munca depusa in toti anii acestia, va rugam sa ne iertati daca uneori am fost rai sau neascultatori... deci ceva de genul asta

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

E banal ce exemplu dai tu acolo. Poate fi astfel: în urma tezelor cu subiect unic din anul 2xxx s-a format statul și scrieți numele profilului, sub conducerea regelui și scrieți numele dirigului. Acesta și-a urmat îndatoririle timp de x ani după care a fost nevoit să abdice. În urma acestor ani petrecuți împreună am reușit să fim mai buni, mai loiali, mai frumoși. Pentru toate acestea vă mulțumim din suflet. Cu dragoste, clasa xxx.