| marcel12 a întrebat:

Imi spune cineva cum dezinstalez Internet Exlporer 8, am Windows 7 si cand am intrat la My Computer/Disk Local (C)/Program Files am dat pe folderul Internet Explorer si apoi am dat pe Dellete, si imi scria ca trebuie sa am ceva permisiune Ex:Vous devez disposer d'une autorisation pour effectuer cette action.(Mi calculatoru' in Franceza). Si am mai intrat si la Control Panel si acolo nu imi aparea in lista.Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca asa;
http://www.stealthsettings.com/......ows-7.html

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Internet Explorer vine preinstalat pe sistemul celor de la Microsoft. Daca iti instalezi un browser si il bifezi ca browser principal nu o sa te mai deranjeze cu nimic internet explorer.