| supremxxxoxo a întrebat:

Ne-a dat la toti elevii scolii, probabil la toate scolile de gimnaziu un fel de proiect cu titlul„masina viitorului„. Acest proiect trebuie facut manual din spuma de mare cred, lemn si nu mai stiu. Intrebarea este ce materiale imi trebuie sa fac acest proiect si daca puteti sa dati niste poze sa ma inspir, si cum trebuie facut? FUNDA! daca stiti pe cineva care face asa ceva si vinde si poate sa il trimita la mine prin posta il cumpar!

Răspuns Câştigător
| stefi26 a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search funda

1 răspuns:
| supremxxxoxo explică:

Omule LoL! Am pus intrebarea asta acum 1 an, dar mersi oricum! ai funda