| Craciun_Flaviu_1994_lKAB a întrebat:

Salut, in Iunie plănuiesc sa merg in Creta cu masina personală, dar mi-am planificat vacanța fără sa ma gândesc ca am rau de mare și ca dureaza 9-10 ore cu bacul pana pe insula. Întrebarea mea este, exista vreo varianta sa îmi pun masina pe bac(fără pasageri) iar eu sa zbor cu avionul din Athena spre Creta și sa îmi ridic masina personal de pe bac când ajunge in Creta?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu exista asemena varianta, ca nu se fac asemenea favoruri uriase, pentru masina unuia din romanica.

Pleaca cu avionul si inchiriezi masina din Athena, daca tot ai milioane de euro si nu ai ce face cu ei, odata ce erai dispus a platesti tu tot bacul ala, gol, ca sa-ti treaca tie masina.

| Holiday a răspuns:

Ce naiba ca la cat de mare e feribotul si la cat de mici sunt valurile pe Mediterana daca nu e vreo furtuna, nici nu se simt ruliul si tangajul.

| blackann a răspuns:

rolling on the floor
wow.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zboara si tu ca tot omul direct in Creta si acolo inchiriaza o masina.