| mykymouse a întrebat:

Sal TPU am si eu o problema :cand deschid internetul nu mai apare google si apare delta home,cum scap de ia ca am intrat si la seting,gestionare motoare de cautare,am setat paginile am intrat in control panel internet options, tot nu scap de ia cum fac sa scap?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

De fapt cand deschizi browserul ca internetul se deschide o data cu pc-ul! Ce browser folosesti?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Jipa95 a răspuns:

Cand esti in browser apasa ctrl+h si in partea stanga ai extensions. Sterge delta home de acolo. Daca acolo nu apare, du-te si dezinstaleaza acel toolbar din control panel. bft