| Biatris07 a întrebat:

Salut)La scoala avem bal mascat)Si am o rochie neagra scurta)ce pot fi in acea rochie?

Răspuns Câştigător
| Dydy112 a răspuns:

Te poti costuma in :Stewardesa, Pirat, regina noptii, Fiona, Pisica neagra, Vampirita, diavolita. happy Sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Fa-te vrajitoare.Iti mai trebuie un coif inalt.Cauta poze pe net.

| HollyRulzz a răspuns:

Poti fi o femeie moarte sau un zombi, sper ca te-am ajutat.

| EuCool a răspuns:

Poti sa faci cum iti spune Allykiid si sa te faci cu un creion negru pe la ochi si cu niste ruj pe langa gura

| Allykiid a răspuns:

Pai,poti fi Regina Vampirilor(sau altceva), nu imi mai vin alte idei. Sper ca te-am ajutat

| Apostol_Giani_1973 a răspuns:

Buna,spre exemplu ai putea alege varianta cu ursitoarea

| 12972 a răspuns:

Imagineaza-ti tu ceva.