| Sachiroo a întrebat:

Salut, lume! Luni dau test la TIC. Am de ales din mai multe variante pe cea corecta și de formulat în scris răspunsul la niște întrebări. Este legat de baza de date a Microsoft 2007.
Profesoara ne-a arătat un site, de unde ne punea întrebările, probabil de antrenament, nu cred că vor fi toate alea la test, dar nu mai știu care anume era.
Știe cineva pe ce site pot găsi întrebări despre baza de date Microsoft 2007? Cred că în numele site-ului apărea cuvântul "office".

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"despre baza de date Microsoft 2007"

wtf o fi și aia?
Tu care mâine dai test nu știi nici măcar cum îi zice la access-ul ăla?