| Gabryela5799 a întrebat:

Cum dezinstalez Microsoft Office 2007?

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Start->Panou de control->Programe->dezinstalare program->clik dreapta pe program si uninstal!
Intra aici si vezi in functie de ce windows ai http://support.microsoft.com/kb/290301 Poti folosii Fix IT daca altfel nu merge!

| Robert a răspuns:

Mergi la start/settinges/control panel/add reomove programs. Dupa ce il vei gasi dai pe stergere sau remove vei gasi in stanga. Uite-te aici http://i56.tinypic.com/sosc2b.jpg

| missbee a răspuns:

Start -> Control Panel -> Programs -> Uninstall a program
Cauți în listă Microsoft Office 2007 -> Remove și gata.

| DoarOana a răspuns:

Buna Gabryela,
Intrii in panoul de control, dai la programe si caracteristici, apoi apesi pe programul care vrei sa il dezinstalezi si dai dezinstalare.
Pa, pa

| mdany a răspuns:

Intri in Control Panel dai la Add or Remove program si cauti Microsoft Office 2007 si dai in dreapta in casuta alaturata.siii dai dai remove.

| nobody5568hf a răspuns:

Dai click la start apoi pui mausul la all programs, cauti Microsoft Office 2007 apoi dai Uninstal!
Mult noroc!