| William1000 a întrebat:

Ma gandesc sa dau la facultatea de psihologie (UBB). Doream sa intreb cat de grea considerati acea facultate ca sa stiu la ce sa ma astept daca intru.

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Tre' sa știi materia adică manual de a 10-a pe de rost pentru admitere.

| William1000 explică (pentru Catrice):

Mă refeream cât de greu este să o parcurgi

| Wr3nch a răspuns (pentru William1000):

Greu e subiectivlaughing Daca iti place materia si sa inveti nu e greu la nicio facultate. Am avut colegi care se descurcau lejer la examene dar altii au renuntat dupa un semestru.