| BezeaToxica a întrebat:

Merita sa i-au telefonul UTOK 400 D?
Am 2 posibilitati:
1. Cumpar acum un telefon, pe care il voi folosii mult timp de acum in colo pentru muzica, net, jocuri si aplicatii.
2. Astept cam 1 an pana de black friday anul viitor si i-au unul calumea cu 1GB RAM, etc...

Voi ce ati alege? Mie unul mi s-a cam lauat de asteptat pentru ca de cateva luni tot strang bani sa iau telefon!

1 răspuns:
| Superman76 a răspuns:

Depinde am vazut specificatile telefonului pare destul de bun iti merg jocuri bunicele dar daca nu te grabesti mai poti astept dar vezi ca de black friday o sa comande multa lume e bine sa te grabesti. happy