| BeatrICEBEA a întrebat:

Mi-am achizitionat un LG C300 town si mi-am pus niste filme pe cardul de memorie, stiind ca telefonul accepta formatul 3gp. Pun filmele si intru pe telefon, si telefonul imi spune ca nu este bun formatul.Am verificat again si era 3gp. ce as putea face sa vad si eu un >film?: Fundaa

Răspuns Câştigător
| 9gygy a răspuns:

Ar putea fi si rezolutia prea mare. cel mai usor accepta rezolutia la 240. Eu la o rezolutie mai mare nu pot vedea filmele, dar le reda sonorul.

2 răspunsuri:
| BeatrICEBEA explică:

Poi la mine ii faza ca intra in el si nici sonor si nici imagine, nimic, nu apare si dupa 2 sec. apare Acest tip de fisier nu este acceptat! so?

| Retard_6399 a răspuns:

Se poate sa fie de la soft sau player-ul cu care pronesti