| RazvanB26739 a întrebat:

Am un telefon nokia 5230 si nu stiu cum sa intru in cardul de memorie, am verificat si are.Am tras niste jocuri in cad dar nu stiu unde sunt stie cineva?

Răspuns Câştigător
| sasljllaf a răspuns:

Intra in fisierele mele sau media nu stiu ce ai tu si trebuie sa-ti arate cardul.Ori te duci in setari si cauti cardul.In cel mai rau caz telefonul nu ti-l vede. Daca nu ti-l vede du-te la un sediu Orange/Cosmote/Vodafone de unde ai cumparat telefonul. Sper ca te-am ajutat.Te rog fundita!

| Maran_Florin_1998_8TQ6 a răspuns (pentru sasljllaf):

N-are ma fisierele mele nicci media

4 răspunsuri:
| tapeee a răspuns:

Memorie externa-jocuri?

| haway54 a răspuns:

Intri in menu si trebuie sa fie in setari card de memorie.

| Maran_Florin_1998_8TQ6 a răspuns:

Nu are fisierele mele ca nici eu nu gasesc