| rauland1 a întrebat:

Salut, mi-am luat o cartela de telefon digi mobil cu internet dar cand incerc sa intru pe net imi zice ca nu merge si mi-e activat modul de date ce sa fac? am mai avut aceeasi problema cu telefonul lui tata dar nu mai stiu cum am reusit sa fac sa mearga... upmic de ajutor? va rog! DA FUNDA :X mersi anticipat

1 răspuns:
| Betty100 a răspuns:

Buna si eu am patit asta, eu am cartela cosmote si am intrat pe saitul lor si acolo iti da detaliihttp://www.cosmote.ro/ro/serviceinstructions.aspx?cid=18379&ns=-10000
Cred ca ti-am fost de folos Funda :D