| MA_Iobagg_1990 a întrebat:

Satare TPU am o intrebare asi dori sa imi cumpar un laptop pe care sa il folosesc la jocuri online sunt dispus sa dau pe el pana la 35 de milioane imi puteti recomanda ceva laptopuri si imi puneti si link-ul sa ma iut la leptopurile pe care mi le recomandati? sunt niste magazine in Anglia care se numesc ebay am cautat pe net si am vazut ca mai sunt si prin alte tari din UE in Romania sunt? si imi puteti da linkul sa ma uit la produsele lor ca au preturi foarte bune in comparatie cu magazine romanesti dau FUNDA mersi mult

Răspuns Câştigător
| JohnJames a răspuns:

Salut.

Eu zic ca trebuie sa te orientezi dupa ce iti place...si la capitolul asta te pot ajuta. Pentru inceput e bine sa te uiti la Asus-uri. Eu zic ca la capitolul gaming sunt cele mai tari. Nu ti-am putut cauta un singur model de laptop, dar am filtrat cateva detalii necesare unui laptop cu preferintele tale si am gasit 8 modele.

http://www.emag.ro/......-si-3500/c

Aici ai cateva si de pe ebay: http://www.ebay.com/......672/i.html dar eu iti recomand sa te uiti la cele ce ti le-am trimis de la eMAG. Cauta unul care sa corespunda bugetului tau si alege ce iti place.

Acum, personal din lista de mai sus eu l-as alege fara nici o ezitare pe acesta http://www.emag.ro/......D7DP7YBBM. Este cel mai ok, se incadreaza in bugetul tau, performantele sunt foarte ok si daca observi e redus de la 37 de milioane la 33. Sper ca ti-a folosit sfatul meu.

| MA_Iobagg_1990 explică (pentru JohnJames):

Mersi mult de ajutor dupa cum vezi tiam dar funda. saitul asta EBAY exista si pe Romania? ca daca scriu ebai.ro nu imi da sti tu daca este ca daca vrei sa comanzi pe alea de pe Anglia iti cere nr de tel engleza stiu putin...

| JohnJames a răspuns (pentru MA_Iobagg_1990):

Ebay livreaza produsele si in Romania, insa daca se strica si vrei sa il dai la garantie te va costa ceva sa il trimiti inapoi...