| AnonimAnonim4321 a întrebat:

Salut, mi-ar putea cineva recomanda un site de unde sa comanda un lantisor personalizat cu nume? Maxim 200 lei placat cu aur.
Va rog mult.

2 răspunsuri:
| Cherciumihai a răspuns:

Sigur, poti incerca sa cauti pe site-urile de comert online populare, cum ar fi eMAG, OLX sau Okazii. Acolo vei gasi o varietate de lantisoare personalizate cu nume, iar unele dintre ele ar putea fi placate cu aur. Asigura-te ca citesti descrierea produsului si ca verifici recenziile altor cumparatori pentru a te asigura ca faci o achizitie de calitate. Succes! peace sign