| Dukanz0r a întrebat:

Nu ma pot duce la posta locala si sa cer sa-mi fie livrat coletul, contra-cost bineinteles, de la posta vamala? Poate suna aiurea, dar eu chiar nu am dat pe la posta niciodata. Multumesc.

ps: "fundoooooooooooooooooooooi"

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Nu se poate, daca se putea iti ajungea direct, fara sa ceri tu. la posta vamala desfac acel colet sa-i faca vama, adica sa vada ce e in el si trebuie sa fie de fata destinatarul, sa aiba pe cine aresta daca ai droguri in el, de exemplu laughing evident, trebuie sa platesti si taxele vamale pentru produsele respective, ori daca nu esti de fata nu desfac coletul, nu stiu ce produse ai, nu stiu ce taxe vamale sa aplice. iar cei de la o posta normala nu au competente la vamuire, deci nu scapi de drumul pina acolo happy

1 răspuns:
| Dukanz0r explică:

Aha, mersi mult de raspuns.