| abyy95 a întrebat:

Salut nu stiu daca am postat unde trebuie dar vreau sa va intreb daca exista vreo pasta sau ceva de inlaturarea zgarieturilor de pe un touch screen am vazut ca exista ceva dar nu pentru telefoane cu touch screen daca stie cineva daca sunt astfel de solutii se de unde pot cumpara va rog sa imi spuneti si mie sau vreo metoda da inlaturarea lor. sunt niste zgarieturi minore dar multe. urme normale de uzura pentru ca l-am tinut in buzunar fara husa
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva este da pentru masini exista pasta de protectie.
foloseste o folie de protectie sa nu se zgarie mai tare

| abyy95 explică (pentru Roxin_Alex_1989):

Am vazut pe net o pasta ..gen silicon care dadea pe display la telefon si dispareau acele zgarieturi

| Roxin_Alex_1989 a răspuns (pentru abyy95):

Atunci poate ca este.

5 răspunsuri:
| abyy95 explică:

M.am interesat pe net..si am dat de o pasta displex...o fi buna de ceva?

| boris6288 a răspuns:

Nu stiu daca exista pentru telefoane o data zgariat
protejeaza cu o husa pe viitor sa nu se zgarie mai rau