| cacaoculapte a întrebat:

O camera de supraveghere poate filma pe un microcard sd fara conexiune la net?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Desigur. De altfel, sunt relativ puține cele care se pot lega prin ethernet, majoritatea sunt „stand-alone" și înregistrează pe card.

2 răspunsuri:
| tintareco a răspuns:

Da,dar trebuie să fie cuplat la un PC, sînt şi camere de supraveghere care au slot card.

| Updew a răspuns:

Evident :) Netul este pentru ca tu sa te poti conecta de pe telefon, printr-o aplicatie, si sa vezi ce se intampla in casa ta. Daca tu nu vrei asta, o deconectezi si sanatate. Camera va filma si va salva pe cardul SD ce ai filmat. Eu am camera asta si merge asa, atunci cand bat muntii si nu am semnal la telefon: https://www.supermisto.ro/......00084.html