| bluuuu a întrebat:

pe facebook am blocat o prietena sa nu ma mai poata contacta, si nici eu pe ea. Am dat la raport/abuse, si am dat blocheaza pe x sa nu va mai puteti contacta pe facebook. si acum ne-am impacat, si nu o mai gasesc, si vreau sa o bag iar in lista si nu stiu cum. funda la cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| bluuuu explică:

App, ne-am impacat, pentru ca am fost certate dintr-un motiv de la scoala, nu suntem pe invers. sa nu va treaca ceva in cap rolling on the floor

| Lorenaaa15 a răspuns:

De la Help Centre. Citesti si iti vei da seama. happy