| Lori34 a întrebat:

acum ceva timp m-am certat cu o fata si am blocat-o pe facebook si am sters-o din lista de prieteni iar acum ne-am impacat si din cauza ca am blocat-o e ca si cum ea nu ar exista pe facebook pentru mine si eu nu as exista pe facebook pentru ea.stie cineva ce sa fac ca sa o am iar ca prietena pe facebook?va rog sa ma ajutati!funda

Răspuns Câştigător
| seby4music a răspuns:

Cearta-te din nou cu ea, sa nu te mai chinui sa o bagi inapoi happy

7 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Incearca sa te uiti la privacy settings la Blocked People and Apps si apoi la Block users. S-ar putea sa fie acolo lista cu persoanele blocate. Nu stiu. Incearca happy

| denisuk12 a răspuns:

Daca l-ai sters din prietenii tai atunci intra din nou pe pagina lui/ei si cere-i prietenie. Daca l-ai blocat, atunci intra aici: http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy&s... si in josul paginii ai -> Persoane si aplicatii blocate si tu dai click pe -> Administrati procesul de blocare (e scris cu albastru). Vezi foto: http://i.imgur.com/UGjfk.jpg Da click pe ''editati-va lista''(Manage Blocking) -->click pe unblock(deblocare) in dreptul persoanei pe care vrei sa o "deblochezi"... Enjoy! (acum trebuie sa-i ceri prietenie din nou daca vrei sa-l ai la prieteni)
Bafta!

| alexalex2001 a răspuns:

Nu trebuie sa o blochezi.Acum decat sa iti faci tu un cont nou ori ea.E singura solutie pentru a rezolva problema. Funda?

| Mysteryossa a răspuns:

Dai la sewtari de confidentialitate, apoi dai mai jos unde iti apare "Persoane şi aplicaţii blocate" si dai click pe "Administraţi procesul de blocare" si de acolo te descurci.:d

Răspuns utilizator avertizat
| Lgs_Firu_1993 a răspuns:

O treaba ar fi sa va stergeti amandoua facebooku si sa va faceti altul sau sa da-ti un mail celor de la facebookbig grin