| Irina465 a întrebat:

Pentru cei care au invatat pentru admiterea la medicina... Doresc sa dau la UMF Cluj(medicina dentara) si vreau sa incep de pe acum sa invat insa nu stiu de ce carti/manuale/culegeri am nevoie. Imi poate spune cineva de ce carti am nevoie (titluri, editura, autori)? Multumesc!

1 răspuns:
| WhiteLife a răspuns:

Cel mai bine si sigur este sa cumperi cartea cu grile de la ei de la secretariat si acolo ai bibliografia. Incearca sa faci rost de cartile care sunt la bibliografie, vor fi grile care vor semana cu ce scrie acolo si iti va fi ceva mai usor.