| mynameisseby a întrebat:

Salut, pot copia de undeva interfata de forum? Sa fac rost de un forum la fel sa fie al meu si sa modific ceva prin el? De exemplu la forumul acesta : http://forum.egaming.ro/forum/248-egaming-samp-godfather /. Imi va fi de mare ajutor un raspuns, multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai un host cu ftp.
2 iti trebuie ip.board (softul forumului.
3 sa gasesti teme pentru forum si sa le instalezi.

| Brotacelul a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa-ti faci tu propriul forum. Ca platforma eu personal recomand www.ucoz.ro - e gratuit, iar daca ai nevoie de ajutor gasesti pe forum.ucoz.ro