| gladiatoru5000 a întrebat:

Salut recent cineva sia piedut telefonul si si-a facut un cont fals sa afle cine e hotu ..si a folosit programu shadow z de spart parole si a vrut sa vada daca bun programu ..pe contul fals si a mers..si scria in 15 zile se va sterge automat contul. aparea si ip ..eu am reinstalat windowsu am scapat de virusi?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pofta buna!
La Craciun vine Mosul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fii corent, ce cont a sprat, ce cont se va sterge si de ce crezi ca o panarama de program e capabila sa sparga conturi in aplicatii serioase?

| gladiatoru5000 explică (pentru suntserios):

Ă găsit un program de Jack z shadow și a vrut să vadă dacă e bun programul.ca altcineva i-a fost spart contul.de fapt erau viruși.și mai sus ii scria contul tau de va șterge automat in 15 zile ..eu am reinstalat windowsu am scăpat de virușii respectivi?

| gladiatoru5000 explică (pentru suntserios):

Și-a spart celalt cont a ei că să vadă dacă e bun programul și că să își poată recupera Facebook

| gladiatoru5000 explică:

Contul ei i-a fost spart și a vrut sa îl recopere prin programul ala

| Strugaru_Emanuel_1995 a răspuns:

Ce treaba are intrebarea cu ce ai spus mai sus?