| GeorgeX1999 a întrebat:

Se merita un Nintendo Wii? Mi-a imprumutat un prieten o consola de acest gen si din cate am vazut este foarte buna, mai ales daca vrei sa faci putina miscare si este si destul de ieftina. Intreb asta deoarece este o consola destul de veche si plus ca peste 1 an-2 cred ca se va lansa urmatoarea consola Nintendo. Deci se merita sau nu?

1 răspuns:
| CVane a răspuns:

Dupa mine.NU! va trebui sa apare next-gen consoles adica PS4 si XboxOne cand vor aparea acele console cu siguranta pretul PS3 xbox360 vor scadea si in plus sti ca ai mai multe exclusivitati si jocuri mult mai bune.