| Stefan23 a întrebat:

Salut, se poate prezenta la atestat la informatica un blog (drept pagina web)? Va rog mult sa-mi raspundeti

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Avand in vedere ca-i blog sau poate sa fie si un site free,cu domeniu si hosting free,doar iti pui numele si iti dau ei template-ul si tot,asta nu poate fi un site, pentru ca nu are un script facut de tine, dar totusi poate te intelegi cu profesorul/profesoara si cine stie.E mult mai usor sa creezi un blog pe blogspot sau wordpress decat sa faci un script.