| Alexaa11 a întrebat:

In ce consta un atestat la informatica?

1 răspuns:
| RxTx a răspuns:

Trebuie sa faci si tu un softulet programel care sa faca ceva.
plus sa dai si tu niste atentii cadouri ca sa iei nota mare poate nu iei bac-ul cu 10 dar iti este bun atestatul asta pentru ca nici eu nu am luat 10 la bac
dar cand imi cere cineva bac-ul
ii fac o poza pe fata diplomei de bac si o poza de pe spatele atestatului unde scrie 10 electronica
10 automatica
10 programare

si oamenii sunt prosti in general si cred ca eu am luat bac-ul cu 10
in ultimii 20 ani nu s-a prins nimeni de teapa asta pe care o practic eu