| Anonim_2708 a întrebat:

Stie cineva cand apare al 2 lea sezon din "The Vampire Diaries"?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit pe un site ca in State o sa apara pe 9 septembrie...

| raluca_6947 a răspuns:

Salut! Sezonul 2 se pare ca o sa apara in aceasta toamna prin septembrie.
Nu este niciunde precizata o data de lansare a celui de-al doilea sezon, dar peste tot pe unde am gasit cate ceva despre sezonul 2, am vazut ca este precizata luna septembrie.
Pe IMDB am gasit o. structura a episoadelor si se pare ca vor fi 22 de episoade in sezonul 2, structurate astfel: de la episodul 1 la 10 vor fi transmise in anul 2010 (anul acesta) iar restul de episoade, de la 10 la 22 in anul 2011.
Deci si acest lucru confirma ca sezonul 2 va fi difuzat din toamna.
Mai mult de atat nu stiu nici eu.
Sper ca te-am putut ajuta:*

| raluca_6947 a răspuns:

Salut! Sezonul 2 se pare ca o sa apara in aceasta toamna prin septembrie.
Nu este niciunde precizata o data de lansare a celui de-al doilea sezon, dar peste tot pe unde am gasit cate ceva despre sezonul 2, am vazut ca este precizata luna septembrie.
Pe IMDB am gasit o. structura a episoadelor si se pare ca vor fi 22 de episoade in sezonul 2, structurate astfel: de la episodul 1 la 10 vor fi transmise in anul 2010 (anul acesta) iar restul de episoade, de la 10 la 22 in anul 2011.
Deci si acest lucru confirma ca sezonul 2 va fi difuzat din toamna.
Mai mult de atat nu stiu.
Sper ca te-am putut ajuta:*