| numelemeu134 a întrebat:

Salut stie cineva cat mar costa sa trimit un pachet prin fan curier de la Arad pana la Tg jiu pachetul are an jur de 50 60 de kg cine raspunde cel mai corect dau funda.

Răspuns Câştigător
| Okkultist a răspuns:

Buna ziua,

Calculul exact cat si informatiile de care aveti nevoie le gasiti pe site-ul oficial Fan Courier.

Am dedus ca este mai eficient sa va ofer aceasta modalitata prin care puteti calcula alte pachete si sa nu dispuneti doar de o informatie in privinta unui singur colet.

Prin urmare.

http://www.fancourier.ro/tools/estimare-cost-livrare/

Sper ca v-am ajutat prin raspunsul meu, bineanteles asta in urma informatiilor prezentate de dvs.
Va doresc o zi frumoasa!

1 răspuns: