| Anonim2938 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cat costa sa trimit ceva din spania in Romania prin curier rapid?big grinsi in cate zile primesc pachetul:*Dau funda rasp corect si vot celorlalte rasp

20 răspunsuri:
| Bianca4926 a răspuns:

Vreo 5oo de lei, de ce, pachetul vinen 7 zile

| Anonim2938 explică (pentru Bianca4926):

Cum sa fie 500 de lei? poate 50 de leistraight face

| Anonim2938 explică (pentru Bianca4926):

Si stiam k daca trimiti prin curier rapid primesti mai repede pachetulsad

| Bianca4926 a răspuns (pentru Anonim2938):

Pai da 55o de lei vechi, acu da funda aia si hai sa fim prieteni

| Bianca4926 a răspuns (pentru Anonim2938):

Ba nu, il trimite mai repede, VREAU Funda AIA PLS!

| Anonim2938 explică (pentru Bianca4926):

In cate zile ajunge pachetul in Romania?

| Anonim2938 explică (pentru Bianca4926):

Cum adica il trimite mai repede? Am sa-ti dau si funda, daca imi spui in cate zile primesc pachetul in Romania

| Bianca4926 a răspuns (pentru Anonim2938):

7 VREAU Funda aia

| Anonim2938 explică (pentru Bianca4926):

Ti-am dat vot la toate raspunsurile

| Anonim2938 explică (pentru Bianca4926):

7 zile? prin curier rapiiid? esti sigura?:O

| Bianca4926 a răspuns (pentru Anonim2938):

Deci...il primesti in 7 zile, il trimite mai repede prin curier rapid, funda pls, si daca poti, si vot....papa,te astept pe chat!

| Bianca4926 a răspuns (pentru Anonim2938):

Mersi ms1

| Anonim2938 explică (pentru Bianca4926):

Poti sa imi dai id tau?
sa vb acolo?

| Bianca4926 a răspuns (pentru Anonim2938):

N-am

| Anonim2938 explică (pentru Bianca4926):

Ufff deci.stai asa ca nu inteleg.cum sa trimita in 7 zile prin curier? nu trebuie in 2-3 zile sau ceva d genu? adica prin atlasib il trimite in 5 zile si prin curier RAPID trimite in 7 zile?straight face nu are cum! Si stai chill k iti dau si funda

| Bianca4926 a răspuns (pentru Anonim2938):

Asa e VREAU Funda AIA PLS!

| Anonim2938 explică (pentru Bianca4926):

Doamnee m-ai innebunit k funda.nici macar nu mi-ai dat raspunsuri bune si imi zici mei sa iti dau funda.ai cautat si u pe net sa vezi ct costa curier rapid si mi-ai zis asa l vrajeala. cica in 7 zile acum o dai la intors.stii sau nu stii in cate zile primesc?! daca stii bine daca nu i-ati gandul de la funda si nu mai fi asa disperata dupa funda aia. e doar o funda mie nu mi-e greu sa ti-o dau, dar vad k insisti atata. si nici nu`mi dai rasp bune

| Anonim2938 explică (pentru Bianca4926):

Doamnee. dar te hotarasti odata? ba zici 7 zile acum o dai la intors.si nu mai fi asa disperata dupa funda aia.ai cautat si tu pe net sa vezi cat costa curier rapid si mi-ai zis 50 lei.asa puteam si eu sa caut, dar eu vreau sa stiu cat e din Spania pna in Romania! si daca nu stii nu`mi mai spune.nu o mai da la intors.hotaraste-te in cate zile. daca stii daca nu i-ati gandul de la funda! si pana la urma e doar o funda mie nu mi-e greu sa ti-o dau nmai k u imi dai raspunsul gresit si eu chiar trebuie sa stiu exact in cat timp ajunge.pariu k esti doar un copil care vrea sa stranga multe funde. pentru ce sa te chinui? thmne...imi dai un rasp sigur daca stii daca nu pa!

| Bianca4926 a răspuns (pentru Anonim2938):

Bai frate, ajungen 7 zile si costa 50 lei acu funda

| Bianca4926 a răspuns (pentru Bianca4926):

Funda
funda