| Darks96 a întrebat:

Salut, stie cineva ce lectii din timpul anului scolar se vor da la corijenta pentru clasa a 10-a adica, eu sunt a 10-a si trebuie sa iau corijenta sa fiu a 11-a, va rog sa ma ajutati sa stiu ce lecti sa invat, mersi

Răspuns Câştigător
| Xenya a răspuns:

La corigenta se foloseste materia din tot anul. Oricum subiectele sunt facute de profesori deci...este putin probabil sa se stie...ce anume se va da.

2 răspunsuri:
| didicriss a răspuns:

Se da din toate lectiile elementare... apropo corect se scrie corigenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corigenta o dai din toate lectiile de la materia respectiva studiate in anul respectiv.