| mariiasb a întrebat:

Cine stie ce prevede regulamentul scolar despre casatoria in timpul anului?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In regulamentul de organizare si functionare a unitatilor de invatamant nu exista vreo prevedere privind casatoria si este normal sa fie asa. Numai bine!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu există nicio prevedere referitoare la căsătorie; elevii aflați în astfel de situații sunt sprijiniți să finalizeze ciclul de învățământ.
Baftă!

| flavia19 a răspuns:

Regulamentul scolar nu prevede nimic in acest sens. Daca ai peste 18 ani, mai bine, stai linistita ca nu exmatriculeaza nimeni. nu contează starea civila atat timp cat te tii de carte. sper sa te fi ajutat:*