| Dianne_9377 a întrebat:

Hei TPU! Se apropie sfarsitul anului scolar iar noi ce-i din clasa a VII-a trebuie sa le organizam festivitatea celor din clasa a VIII-a, iar eu sunt in pana de idei. Ma ajutati, va rog? Voi ce-ai facut? ( decoratiunile, discursul... )
Mersi frumos!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| omuletulofficial a răspuns:

Aranjamentele sa fie simple si dragute gen fundite si baloane... Ii invitati la suc, undeva intr-un loc dragut, la fel si pe diriginte. Cu discursul ia ceva de pe net, asa am facut si noi. Bafta! big grin