| Razvan500Raz500Razvan a întrebat:

Salut, stie cineva cum reusesc alti copii de 16 ani sa faca bani, chiar niste sume frumoase?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Muncind pe la gradini, cules de pomi fructiferi, la munca campului, pe la unii oameni acasa, ajutand sa sapat gropi, la lucrari de constructii, la vopsit garduri si ce mai gasescpe la unii si altii.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Care altii? Da-ne niste exemple big grin

| Wr3nch a răspuns:

Pai pe cine stii care face?

| gabicoo a răspuns:

Furt sau Prostitutie!

| Lukasssz a răspuns:

Joaca la 6/49

Răspuns utilizator avertizat
| LostForForever a răspuns:

Muncesc cinstit sunt mulți copii care fac mulți bani munciți cinstit bravo lor.

| Vasile2003 a răspuns:

Muncind.

| DaFrateEuSunt a răspuns:

Pai probabil fac freelancing sau muncesc fizic.

| jhonnybravo69 a răspuns:

Afacere cu haine semi sh sau te duci pa centura sa satifaci tiristii cu orosz