| 21434325124523 a întrebat:

Salut stie cineva cum sa creez un forum pentru site-ul meu? dar site-ul meu nu este un forum este de videoclipuri vreau sa adaug si un forum pe el forumul vreau sa fie la bara de menu daca ma intelegeti ca in genul site-ului lui pewdiepie mersi

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Daca vrei un site mai complet, care sa includa si forum, iti recomand www.ucoz.ro - este usor de folosit si iti permite sa incorporezi diferite module pe site (forum, blog, albume foto etc)