| anonim_4396 a întrebat:

Salut, stie cineva cum se desface suspensia din fata de la bicicleta? Sau cum se poate regla? Va multumesc

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce model ai... poti sa dai un link cu o poza ceva? eu am avut un dhs si nu am putut regla suspensiile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce model ai... poti sa dai un link cu o poza ceva? eu am avut un dhs si nu am putut regla suspensiile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In mod normal daca desfaci acele capace/protectii de cauciuc ar trebui sa gasesti niste saibe de siguranta care cu putina indemanare se pot scoate si apoi furca cade singura.

Stiu ca vorbesc teoretic, dar la fel si tu ai prezentat un caz general, foarte general.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da stiu aha nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am o furca DHS si a intepenit, am pus toate felurile de uleiuri dar in zadar, puteti sa ma ajutati?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

| DrW a răspuns:

Si eu am una dhs si nu se lasa decat daca ma las pe ea si pun frana pe fata, si atunci se lasa cam 2 cm daci cum o desfac? ca de restul o fac eu sa mearga